השקעה בקרקעות בפלורידה

עולם ההשקעות בשנים האחרונות רק הולך ומתרחב וישראלים רבים נחשפים ללא מעט ממנו, החל ממניות שונות של חברות מרחבי העולם בין אם בינוניות ובין אם גדולות ובינלאומיות ועד לסוגים שונים של נדל"ן ברחבי הגלובוס. אחת מאותן השקעות שהופכות ללא מעט פופולריות בקרב ישראלים כיום היא לא אחרת מאשר השקעה נדלנית. תוכלו למצוא נציגויות של משקיעים ישראלים בלא מעט מדינות חל ממדינות כמו פולין, גרמניה, פורטוגל ועד אל ארצות הברית שהפכה למוקד לא קטן למשקיעים ישראלים. וכידוע כמו בכל שוק חשוב שתכירו את הדברים החמים של התקופה, ואחד מהם כיום הוא לא אחר מאשר השקעה בקרקעות בפלורידה.

משבר לאחד הוא הזדמנות לאחר

משבר הסאב פריים שהתרחש בשנת 2008 עדיין נותן את אותותיו ברחבי ארצות הברית, ולמרות שבחלקים נרחבים בארצות הברית וגם במדינת פלורידה אפשר לחוש במגמת שיפור בכל הקשור לבנייה נדלנית המחירים עדיין לא היו כפי שהיו לפני עשור. אך עם זאת עדיין תוכלו להנות מאותו מאותו משבר שטלטל את ארצות הברית ומדינות רבות, תוכלו לעשות זאת על ידי רכישה של קרקעות באזור פלורידה ובמחירים די מצחיקים. קנייה שכזו  בהחלט יכולה להיות מתאימה כמו כפפה ליד, מכיוון שהשקעה בקרקע בפלורידה יכולה לנוע בין 13 אלף דולרים לעד 20 אלף. את רובן הגדול של הקרקעות תוכלו למצוא באזורי מגורים ובנייה, כאשר בעבר חלקה שכזו הייתה יכולה לעלות גם מעל ל50 ו40 אלף דולרים בממוצע!. לכן לפני שהמשבר הזה עומד להסתיים סופית, זו ההזדמנות שלכם לבצע השקעה חכמה.

איפה לקנות

שוק הנדל"ן בפלורידה היה לאחד מהראשונים להתאושש ממשבר הסאב פריים, יחד עם זאת קניית קרקע דווקא במדינת פלורידה אמורה להעשות תחת מחשבה רבה ולא בחיפזון. אך חשוב עם זאת  שתכירו גם את הערים הכדאיות להשקעה בקניית קרקעות בפלורידה, כאשר הראשונה מבניהם היא לא אחרת מהעיר "קייפ קרול" כאשר מגרש ממוצע בעיר נע כיום סביב 14 אלף דולרים. יחד עם זאת חשוב לזכור את כמות המגרשים השנתית שנמכרת באזור, בנוסף אל גידול האוכלוסייה באזור וכרגע קייפ קרול מובילה במדדים אלו בגאון עם אחוזי תשואה עתידיים נהדרים.. חשוב לזכור כי מדינת פלורידה הינה מדינה שמשית, בעלת אחוזי תיירים גבוה ולא מעט פנסיונרים שמגיעים לבלות את זמן הפנסיה שלהם תחת השמש המלטפת של מדינת פלורידה ולכן הביקוש שלה רק הולך וגדל.