איך לשנות את הגורל בעזרת חכמת הקבלה?

בחיים קורים לנו כל מיני דברים שלא היינו מזמנים לעצמנו. כשתוקפות אותנו בעיות בזוגיות, בכסף או בבריאות, אנחנו מחפשים איך לעשות כאן סדר ולשנות את המצב. לפעמים הבעיות באות בצרורות ואיתן ההרגשה שאנחנו חייבים להחליף את הגורל. אז האם יש לנו גורל כתוב מראש ואם כן איך משנים אותו לטובה על ידי חכמת הקבלה?

הכול על גילוי עתידות

כידוע יש בעולם מגלי עתידות שמסוגלים לצפות מה יקרה בעתיד. הרבה מאתנו נתקלו בהם בהקשר כזה או אחר. תכנית הטבע כבר קיימת, הגורל קיים, כמו תוכנת מחשב שנכנסת לפעולה ומתממשת. ומי שמסוגל לראות בצורה טבעית את התוכנה הזו, רואה את מה שעתיד לקרות. אבל האם יש אנשים שמסוגלים לא רק לראות את הגורל שלך אלא גם לעזור לך לשנות אותו?

לא נתקלנו בחיים באנשים כאלה שיכולים לשנות משהו. בין אם מדובר על קלפים, קפה או כל אמצעי אחר, האורקלים למיניהם יכולים רק לצפות בסרט, אבל לא לשנות אותו. כדי לשנות אותו צריך יכולות אחרות. ודווקא היום בעידן סופר טכנולוגי שאנחנו יכולים לעשות הכול, בשנייה לקפוץ לקצה השני של העולם דרך לחיצת כפתור בסמארטפון או בטיסת לואוקוסט קרובה, הגורל נראה חזק וקשה מתמיד.

דווקא היום יותר ויותר אנשים מרגישים שבעצם אין להם שליטה על כלום. כמו בדוגמה הכי פשוטה של זוגיות ומשפחה, אנחנו כל כך רוצים שהכול יתנהל בטוב, בזרימה, אבל שוב ושוב עולים על אותם שרטונים ומתרסקים. הכול קורס, האווירה שלילית ואף טכניקה לא עוזרת לנו לצאת מהברוך הזה. ועוד לא דיברנו על אסונות למיניהם, מחלות הזויות, קריסה כלכלית ועוד מצבים למיניהם שלא משנה כמה כסף, השכלה או עוצמה יש לך, פתאום מגיעים ומפילים את הכול.

האם חכמת הקבלה מאפשרת לנו לשנות את הגורל?

כן, חכמת הקבלה מגלה בפנינו את תכנית הבריאה. בעזרתה אנחנו מתחילים להבין את כל התהליך מההתחלה ועד הסוף. מהרגע שנבראנו, עוד לפני שהיה יקום, ועד לסוף ההתפתחות כשנגיע למצב המושלם. החכמה הזו מגיעה מהרמה העליונה ביותר בטבע, מעל למגבלות של זמן, מקום ותנועה.

שלב אחר שלב היא מסבירה לכל אחד ואחת מאתנו מה אנחנו יכולים לעשות כדי לשנות את הגורל שלנו לטובה. זאת אומרת שבעזרת הקבלה אנחנו מתחילים לעבור סוף סוף את הטיול הזה שנקרא החיים שלנו, בצורה טובה. ובמקום טיול סיוטי אנחנו יכולים לראות אותו כגן עדן, זה תלוי רק בנו.

ממש כמו ילד שחייב להיכנס לכיתה א' ואחר כך ללמוד בבית ספר שתים עשרה שנה. הן יכולות להיות עבורו סיוט, בריחה מלחץ ואיומים של המורים, ההנהלה וההורים, או שהוא יכול לעבור את השנים האלו בכיף כתלמיד מצטיין.

אולי בדוגמה של בית הספר קצת קשה לעכל את זה ולא כל אחד נראה לנו מתאים להיות תלמיד מצטיין, אבל בחיים זה אכן כך. כל אחד יכול לעבור אותם בשמחה ובהצלחה, אם רק ילמד להתנהג בצורה הרמונית עם חוקי הטבע. ואת זה אפשר ללמוד מחכמת הקבלה ובני ברוך כמו באתר הזה http://dotelaviv.co.il/

להיות מאסטר בשינוי הגורל

מי שמגיע לחכמת הקבלה, באמת רוצה להכיר את הגורל ולשנות אותו. אבל חשוב להבין שאף אחד לא יוכל לשנות את הגורל שלי במקומי. כל אחד מאתנו חייב לעבור את שלבי התיקון שלו בעצמו ולזכות לתכונת האהבה שבטבע, ואז הוא מרגיש את ההרמוניה הנצחית בצורה הייחודית שלו. זה אפשרי וזה כאן. ובניגוד לשנים עברו בהן החכמה הזו הייתה נסתרת בקרב אנשים בודדים בלבד, היום היא כבר פתוחה לכולם, ואלפי אנשים בעולם כבר מדווחים שזה קורה.