מה עושים שבועיים שלושה לפני האירוע?

השלב של שבועיים שלושה לפני האירוע הוא שלב המחקרהבדיקה והקניות הנגזר מתכנון האירוע ומהאופן בו אתם רוצים שהוא יעבור.

אוכל ? בחו"ל מקובל להגיש באירועי חברה או מסיבות קוקטייל חטיפים שניתן לאכול בהליכה או בעמידה ותוך כדי החזקת כוס שתייה ביד השנייהבישראל לעומת זאת אוהבים לאכול ואוהבים לאכול בגדול ולכן יש לשקול האם כדאי באמת להסתפק בחטיפים או לצאת מנקודת הנחה שאנשים יגיעו רעבים וירצו להסתדר באיזה מזנון מפנק עם מנה בשרית רצינית או מנה אחרתתחשבו כמה ישראלים אוכלים בקבלת פנים בחתונות וכדומה כדי להבין מה זה נישנוש קל אצלנו לעומת חו"לאם בכל זאת החלטתם שהאורחים יגיעו אחרי ארוחת ערב ויש להסתפק בכיבוד קל אז חטיפים מטוגנים למיניהםמנות מסוגננות ומתוקים יהוו אחלה פתרון לסוגיית המזון באירועלצד קרקרים עם מיטבלים ופלטות של פירות או ירקות חתוכיםכמובן שלא כדאי להזניח את סוגיית השתייה המשמעותית באירועים כאלוארבע קודקודי השתייה עבורי הן בדרך כללקוקטייליםבירותיין ושמפנייהאם אתם הולכים על קוקטיילים אז כדאי להקל על עצמכם ולבחור שניים או שלושה סוגים שניתן להכין מראש ואורחים יכולים להתכבד בהם עצמאית.

קישוט ותפאורה ? בדרך כלל אירועים עסקיים דורשים הרבה פחות מבחינת קישוט ותפאורה ובכל זאת אם אתם רוצים להשקיע מעל המקובל אז כדאי לשקול נרות ריחניים ומעוצבים או סידורי פרחים אלגנטייםאפשרות אחרת היא תאורה מיוחדת שתיצור סוג של אומנות ויזואלית במרחבחשוב להפריד בין התפאורה לאיזור האוכל ולפזר את האוכל באופן שווה במקומות שונים כדי למנוע התקהלות סביב שולחן כזה או אחר או סביב אלמנט תפאורה כזה או אחר

אז אחרי שסגרנו את נושא האוכל והתפאורה כדאי לחשוב על נושא הבידורהאם יש צורך בבידור ואם כן מאיזה סוגכלומר האם ניתן להסתפק במוזיקת רקע רגועה ונעימה או שיש צורך להביא להקה שתנעים את אוזנם של האורחים במתחמים שונים או אולי אפילו ללכת על סטנד אפיסט או סוג של קריוקיהכל תלוי באופי האירוע וברשימת המוזמנים ורצוי לתכנן את הדברים מראש במיוחד בכל הנוגע להגברה התלויה גם במבנה ובאופי המקום אחרת צפו לעוגמת נפש בכל הקשור לתוכן הבידורי.

שי צנוע ? תמיד תמיד תמיד כדאי להשאיר לאורחים משהומזכרתאות תודה על כך שלקחו חלק באירועזה יכול להיות מגנטים פשוטים עם תמונות או משהו הרבה יותר יצירתי ומקורי כמו כוסות מעוצבות אישיתבקבוק יין או פותחן שלו או מחזיק מפתחות מענייןתמיד כדאי את השי לשים בתוך קופסה או אריזה כלשהי כדי לתת לו תחושה יוקרתית יותר מאשר אם מחלקים אותו מתוך שקית ניילון ענקית.

תחבורה ביציאה מהאירוע ? כדאי מאוד לשקול שאטל למקום של תחבורה ציבורית או אדם שיארגן את נושא המוניות ביציאהבמקרים רבים האורחים שתו מדי וכל עזרה להגיע הביתה בביטחה יכולה לסייע להם ולהשאיר להם רושם חיובי.