איך להפיק אירוע מהמם שייתן חוויה לכל החיים?

שימו לב שחלק מהמאמרים והפוסטים שונו בעקבות משוב מאוד מועיל מקוראים ולדעתנו עברו שידרוג משמעותי. כמו כן חשוב לציין כי אין לקחת את הכתוב כיותר מאשר עצות ועליכם להפעיל שיקול דעת ולהחליט האם הכתוב מתאים לכם או לאו.

הרבה אנשים מעוניינים להפיק אירוע שבאמת ישאיר רושם, כזה שכולם ידברו עליו שנים רבות גם לאחר מכן. הניסיון שלנו מראה כי למקום ולאווירה יש חלק משמעותי וגם לאטרקציות השונות אך חשוב מכל הוא היחס האישי והמפנק שתתנו לכל אורח ואורח ולכן כדאי לחשוב מראש איך עושים זאת כמו שעושים אצל קבלה לעם.

לדוגמא ניתן לחשוב על שי קטן שיקבל כל אורח שמגיע לאירוע עם הקדשה שתפורה במיוחד עבורו. באירועים קטנים המשימה הזו הופכת להיות הרבה פחות מורכבת ומשדרגת את האירוע בעשרות מונים. אפשרות אחרת היא ליצור אינטרקציה בין האורחים בין אם בצורה של שיחה או סדנה באופן שיאפשר להם להכיר אחד את השני ולעבור תהליך רגשי אמיתי שיחקק אצלם. כמובן שאפשר גם ללכת לכל הכיוון של אטרקציות חיצוניות כגון זיקוקים, דמויות של גיבורי על, אקשן, הומור, מתקנים ועוד אך השאלה מה מהם ישאיר באמת את הרושם החזק ביותר.

חשוב מאוד לצלם את האירוע בצורה איכותית ולאפשר לתיעוד לצאת אל המשתתפים כך האירוע מעוצם גם לאחר שהסתיים ויש לו המשכיות. השיטה הפופלרית ביותר היא המגנטים עם התמונות שמחלקים באירועים אך היא קצת פאסה ויש אורחים שהמקרר שלהם כבר מפוצץ מגנטים בסגנון של הייתי באירוע ששילמתי עבורו מאות שקלים וכל מה שנשאר לי להראות זה את המגנט המסכן הזה עם התמונה שלא רואים בה כמעט כלום.

אפשרות אחרת היא להעלות את התמונות או הסרטונים לפייסבוק ולתייג חברים או אנשים ספציפיים שהופיעו בה כך תזכו לחשיפה המשמעותית ביותר. אפשר גם להקליט סרטון תודה או ברכה אישית לכל משתתף ולשלוח לו לאחר מכן במייל או בפייסבוק כאות תודה עם תמונות או רשמים מהאירוע. שוב, הכל תלוי במידת ההשקעה שלכם אך כלל שתשקיעו יותר בכל אורח ואורח כך הם יזכרו זאת יותר ויעריכו זאת יותר.