אתרי עדשות מגע מובילים ברשת

בעולם ישנם מיליוני אנשים אשר משתמשים בעדשות מגע, חלק מהם נעזרים בעדשות אלו על מנת לענות על צרכים אסתטיים ואופנתיים. אך רובם הגדול של משתמשי העדשות סובלים ברוב המקרים מקשיים שונים בראייה, ועבורם יש לא מעט סוגים שונים של עדשות אשר יוכלו להיעזר בהם. עדשות אלו מתאפיינות בצורות שונות, בסוגי החומרים המרכיבים אותן וכמובן במספרים אשר מותאמים עבור המשתמשים בהם. קנייה של עדשות מגע חודשיות או יומיות יכולה להצטבר לבסוף לכדי הוצאה רצינית, ועם אפשרויות קנייה בלתי נגמרות דרך האינטרנט כיום, תוכלו למצוא כמעט את כל סוגי העדשות שרק תחפצו בהן בעזרת כמה קליקים קטנים ומהירים.

אתרי עדשות

אתרי עדשות נחשבים לטרנד די חדש יחסית והאתר המוביל בתחום הוא כנראה Lens, כאשר השיא שלו התקיים בשנת 2016, אז חברות הפארם נכנסו אל תחום מכירת עדשות מגע דרך האינטרנט ועוד מוצרים נלווים לעדשות. אך אתרי עדשות המגע עוזרים כיום לא רק בקנייה חכמה של עדשות מגע, אלא גם בהשוואה בין  המחירים והנגשה של מוצרים שונים שלא תמיד יהיו קיימים בחנויות הפיזיות. אתרים אלו לעיתים שייכים לחנויות אשר קיימות גם כן בעולם האמיתי, כדוגמת סופר פארם, אופטיקנה ועוד אופטיקות שונות. בלא מעט מהמקרים תוכלו למצוא מבצעים שונים, הטבות כאלו ואחרות ובעיקר מלאים שלא תמיד יהיו בחנויות עצמן. 

אתרים בישראל

את רוב האתרים הישראלים תוכלו למצוא כאתרים של חנויות פיזיות, מה שלעיתים מותיר את המחיר כפי שהוא בחנות. אך הפלוס שכן מעניין בחנויות אלו הוא ללא ספק כמויות המבצעים והסקירות המעמיקות שיש ללא מעט עדשות ומוצרים נלווים להם.אלו הופכים לא פעם את הקנייה עצמה לנעימה יותר וגם למשתלמת לעיתים.

?Optisotre

רשת החנויות אופטיסטור נמצאת כיום בכל אזור בארץ, החל מהצפון ועד לדרום והמרכז. ברשת תוכלו למצוא כל סוג עדשות שתרצו, החל מעדשות צבע, צילינדר, קבועות או מולטיפוקל. יחד עם זאת ישנם לא מעט הטבות שונות במעמד הקניה או בדיקת משקפיים. 

?סופר פארם

האתר של סופר פארם נחשב לנינוח וקל למשתמש, יחד עם זאת קיימים רק 3 סוגי עדשות שתוכלו למצוא באתר אך גם מגוון רחב של מבצעים משתלמים. המותגים של סופר פארם הם: "לייף",ACUVUE" ו"DAILIES". יחד עם כל אלו תוכלו גם לבצע קניות אקפסרס שאותו תוכלו לאסוף תוך 3 שעות מהסניף או לקבל משלוח חינם בקניה מעל 250 שקלים.

?עדשות

חנות המשקפיים התל אביבית מככבת גם ברשת כאשר היא מציעה אתר נוח למשתמש, מבצעים שנתיים ומשלוחים חינם. בנוסף תוכלו גם להנות ממגוון רחב של עדשות מגע ברשת "עדשות" ועזרה בחיפוש אחר עדשות דרך הווטסאפ.